Fundacja pomocy dzieciom przewlekle chorym.

Fundacja pomaga dzieciom przewlekle chorym, stara się zbierać środki z różnych akcji promocyjnych, zbiórek i bezpośrednio od darczyńców.

OVERVIEW

This site fundacjajerzyk.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have evaluated twelve pages within the website fundacjajerzyk.pl and found two websites referencing fundacjajerzyk.pl. We have detected one public web sites acquired by fundacjajerzyk.pl.

FUNDACJAJERZYK.PL RANKINGS

This site fundacjajerzyk.pl has seen variant levels of traffic all through the year.
Traffic for fundacjajerzyk.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjajerzyk.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjajerzyk.pl

WHAT DOES FUNDACJAJERZYK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjajerzyk.pl Mobile Screenshot of fundacjajerzyk.pl Tablet Screenshot of fundacjajerzyk.pl

FUNDACJAJERZYK.PL HOST

We identified that the main root page on fundacjajerzyk.pl took eight hundred and sixty-eight milliseconds to come up. I could not discover a SSL certificate, so I consider this site not secure.
91.192.164.129

I detected that this domain is implementing the Apache/2 operating system.

Fundacja pomocy dzieciom przewlekle chorym.

DESCRIPTION

CONTENT

This site fundacjajerzyk.pl had the following in the web page, "Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych." Our analyzers noticed that the webpage stated " Wystarczy, że podczas każdych zakupów w naszej drogerii użyją Państwo Wirtualnej Karty Klubu Rossmann." The Website also stated " Każda taka transakcja to wsparcie lokalnych organizacji pomagających dzieciom, samotnym matkom, seniorom, zwierzętom. Akcja Szlachetna paczka - 2017." The website's header had fundacja as the most important keyword. It was followed by pomoc dzieciom przewlekle chorym, pomoc, and darczyńcy which isn't as highly ranked as fundacja. The next words the site used was sponsorzy.

MORE WEB SITES

Fundacja Jestem

Witamy Państwa na stronie internetowej Fundacji JESTEM. W życiu stale dokonujemy wyborów wybierz piękno i dobro. Jeśli zmagasz się z chorobą nowotworową,. Przyjdź na nasze zajęcia, a odkryjesz coś nowego o sobie i świecie. Do udziału w zajęciach zapraszamy także osoby towarzyszące.

Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich

Darmowy PIT online wypełniamy we współpracy. Fundatorzy do końca 2016 roku przekazali powyżej 58 mln zł. Zyski z inwestycji kapitałowych zostały przeznaczone na działalność statutową, do tej pory Fundacja wydała ponad 23,5 mln zł.

Fundacja Karuna - Ludzie dla Zwierząt KRS 0000329962

JAK MY POMAGAMY ZWIERZĘTOM? Schroniska pękają w szwach wypełnione ofiarami braku odpowiedzialności człowieka. Codziennie na ulicę trafia porzucony przez człowieka pies czy kot. Każdego dnia przeciwdziałamy cierpieniu i śmierci niechcianych zwierząt oraz zapobiegamy ich bezdomności. WESPRZYJ NAS W TYCH DZIAŁANIACH.